Dystrybutor produktów dla branży OZE, HVAC, telekomuni­kacyjnej

O nas

ASTA SYSTEMS jest częścią Grupy ASTA. Historia Grupy to ponad 30 lat doświadczenia w obszarach takich jak: telekomunikacja, telewizja, budownictwo, logistyka, administracja, nieruchomości oraz energia odnawialna.


ASTA SYSTEMS to kolejny krok w stronę aktywnego uczestnictwa Grupy ASTA w transformacji energetycznej Polski i krajów UE. To rozszerzenie działalności w obszarze OZE oraz HVAC. Produkty i rozwiązania z oferty ASTA SYSTEMS kierujemy do wszystkich firm specjalizujących się w montażu instalacji OZE, HVAC oraz firm branży telekomunikacyjnej.
lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz terenach województwa Zachodniopomorskiego, w którego zasięgu jest ponad 116 tys. gospodarstw domowych, a usługi świadczy dla ponad 50 tys. klientów indywidualnych i biznesowych, a usługi świadczy dla ponad 60 tys. klientów indywidualnych i biznesowych
regionalna telewizja z ponad poł miliona odbiorcami w Wielkopolsce i części województwa Zachodniopomorskiego
lider usług spedycyjnych z ponad 50 tys. m2 i kilkaset kolejnych mieszkań w fazie projektowania
kilkaset instalacji fotowoltaicznych przeprowadzonych na terenie całej Polski przez ASTA-ENERGY
wybudowanych ponad 100 km dróg i inwestycje unowocześniające infrastrukturę drogową
330 mieszkań wybudowanych w 9 inwestycjach oraz kilkaset mieszkań w fazie projektowania
dystrybutor produktów dla branży OZE i HAVC oraz telekomunikacyjnej
image_pv

Energia odnawialna

Od kilku lat nieustannie rozwijamy kompetencje w obszarach energii odnawialnej, obrotu energią elektryczną oraz efektywności energetycznej.

W Grupie ASTA stale zwiększamy zespół specjalistów z doświadczeniem w wyżej wymienionych obszarach i dzięki nim posiadamy wiedzę i kompetencje umożliwiające realizację tego rodzaju projektów.

Dzięki Spółce ASTA ENERGY w zakresie energii odnawialnej zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy kilkaset instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. W ASTA ENERGY specjalizujemy się także w zakresie budowy pomp ciepła.

Naszym celem jest bycie znaczącym partnerem w zakresie hurtowych zakupów urządzeń i rozwiązań dla branży OZE i HVAC, dla firm monterskich oraz przedsiębiorstw realizujących wielkoskalowe projekty OZE. Pierwszy produkt ASTA SYSTEMS to pompy ciepła marki HYUNDAI.

image_pv2

ASTA SYSTEMS jest częścią Grupy ASTA

Korzyści dla producentów rozwiązań i systemów dla branż OZE, HAVC oraz telekomuni­kacyjnej

profesjonalny zespół
obsługa techniczna
show rooms
nowoczesne powierzchnie magazynowe
możliwość uruchomienia sieci serwisowej
dostęp do bazy kilkuset odbiorców z branży OZE i HAVC
możliwość uruchomienia programu szkoleń z oferty danego producenta
dostęp do ponad 60.000 klientów indywidualnych i biznesowych, użytkowników usług ASTA-NET i ASTA-ENERGY

Oferta dla producentów urządzeń i rozwiązań dla branży OZE, HVAC oraz telekomuni­kacyjnej

Jeśli jesteś producentem rozwiązań i systemów dla branży OZE lub HVAC, produkujesz panele fotowoltaiczne, inwertery, okablowanie, pompy ciepła, klimatyzatory i szukasz profesjonalnego partnera w zakresie dystrybucji twoich produktów, zgłoś swój produkt do ASTA SYSTEMS.

Możliwości i korzyści współpracy

Podpisując z ASTA SYSTEMS umowę na dystrybucję twoich produktów zaoferujemy twoje produkty kilkuset firmom na co dzień zajmujących się sprzedażą, projektowaniem i montażem instalacji OZE i HVAC.
Za pośrednictwem spółki ASTA-ENERGY i ASTA-NET zaoferujemy twoje produkty do kilkudziesięciu tysięcy klientów Grupy ASTA.
image_pv4
image_map2

Profesjonalna obsługa i dystrybucja

Jeśli jesteś producentem spoza Polski, ASTA SYSTEMS może stać się głównym dystrybutorem twoich produktów w Polsce i w krajach sąsiadujących. Centra logistyczne należące do Spółek z Grupy ASTA mogą pełnić rolę centralnego punktu dystrybucyjnego dla twoich produktów dla Polski i pozostałych krajów UE.
Producentom, z którymi podpiszemy Umowy na wyłączność możemy zapewnić dedykowane powierzchnie show room. Dodatkowo podejmiemy się działań mających na celu przeprowadzenie szkoleń z zakresu oferty produktowej danego producenta dla sieci kilkuset firmom montażowych w Polsce. Oferujemy także świadczenie usług serwisowych wraz z uruchomieniem dedykowanej linii obsługi technicznej.
Kontakt
office@astasystems.pl
+48 505 971 088
Godziny pracy biura
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00